Mumiyo Macunu resmi satış sitesi, orjinal Mumiyo Macunu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mumiyo Macunu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yoğun yaşam teferruatları, artan bireysel bakım ihtiyaçları ve günümüzün son teknolojik buluşları bizi hemen her gün yeni bir ürün ile tanıştırıyor. Mumiyo Macunu içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür. Bu ürüne şimdi cazip fiyatlar, hızlı teslimat, aynı gün kargo, ücretsiz kargo seçenekleri, kapıda ödeme güvenilirliği ve en önemlisi orijinal ürün gönderimi ayrıcalıklarıyla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Bugün vereceğiniz ürün siparişi yine bugün yola çıkacak ve yaklaşık 1-2 işgünü içinde elinizde olacaktır. Kullanıcılarımızın memnuniyetini her şeyden önce düşünerek yol alırken, cebinize de uygun seçenekler sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapıda Ödeme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bazı web siteleri aracılığıyla ulaştığınız ürünler güvenilir bir ödeme seçeneğine sahip olmayabilir. Artık sıklıkla yapılan internet alışverişlerinde yine bazı adreslerde kendinize ait bir kartın bilgilerini paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bu en doğal hakkınız sebebiyle kapıda ödeme seçeneği için çalışmakta olduğumuz kargo şirketleriyle anlaşmış bulunmaktayız. Bu sayede ürünü gördüğünüzde kredi kartınız ve ya nakit para ile satın alımı gerçekleştirebilirsiniz ve böylece aklınızda herhangi bir güvenlik sorunu kalmamış olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ücretsiz Kargo Fırsatı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İhtiyacınız olan bir ürüne kimi zaman yüksek fiyatları sebebiyle kimi zaman ise üzerine istenen kargo ücreti sebebiyle sahip olmayabilirsiniz. Bu mağduriyeti engellemek için sitemizden yapacağınız alışverişlerde bir kutudan daha fazla satın alacağınız ürün için kargo ücreti ödemenizi ortadan kaldırıyoruz. Bu inanılmaz fırsatı yakalamak için tek yapmanız gereken ihtiyacınıza uygun sayıda ürün miktarını belirlemek ve sipariş formunuzu oluşturmak. Çoklu alım ile hem kutu başına daha az para ödersiniz hem de ücretsiz kargo hediyenizi almış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mumiyo Macunu Kullanırken;

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürünün farklı bir kullanım şekli, kullanım aralığı ve süresi, kullanım yaşı ve zamanı vardır. Mumiyo Macunu hem kadın hem de erkekler için uygun bir kullanıma sahiptir. Günde iki sefer alınması tavsiye edilmektedir. Kullanırken dikkat edeceğiniz karnınızın aç olmasıdır. Bu sebeple öğünlerinizden önce tüketilmelidir. Sabah kahvaltınızdan önce bir bardak ılık suya atacağınız bir adet tablet işinizi görecektir. Tabletin suyun içerisinde iyice çözünmesi gerekmektedir. Akşam yemeğinizi yemeden aynı şekilde hazırlayacağınız bir adet tableti kullanabilirsiniz. Tablet herhangi bir ilaç değildir ve bir hekim tarafından reçete edilmez. Beklenmeyen bir etki oluşursa bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Son teknolojik yeniliklerle üretilen Mumiyo Macunu MNG, PTT ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile bulunduğunuz adrese 1 kutu 89 tl + 8 tl kargo ücreti, 2 kutu 178 tl + ücretsiz kargo,4 kutu 350 tl + ücretsiz kargo ve 8 kutu 699 tl + ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir. Sipariş formunuzdaki ad, soyad ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz.