Nature Genome nedir , Nature Genome kullanıcı hakkında yorumlar

 

 

 

 


 

Nature Genome nedir?

 

 

 

 

 

 

 
Değerli müşterilerimizin dünyanın her yerinde yeni üretime girmiş ve büyük yankı uyandırmış formüllere ulaşması için çalışmaktayız. Nature Genome Jel Kutu Jel şeklinde tasarlanmış olup kullanımı da gayet kolaydır. Sadece erkek ve bayan kullanıcılarımız için hazırlanan formül sosyal medyada da sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir üne kavuşmuştur. Jel gerek üretim teknikleriyle, gerek kullanım kolaylığıyla göz doldurmaktadır. Şimdi resmi satış yapan firmamız aracılığıyla tek tıkla sipariş vererek satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

 

 

 
Jel Sipariş Formu

 

 

 
İncelemenizi yaptıktan sonra istediğiniz miktarda ürüne ulaşabilmek için sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir. Sipariş formumuz gayet kısa olup sizden gereksiz, sıkıcı ayrıntılar istenmeyecektir. Ürününüzün size ulaşabilmesi için adınız, soyadınız, adres ve telefon numaralarınızdan oluşan iletişim bilgileriniz yeterlidir. Siparişiniz bize iletildiğinde stoklarımıza göre paketiniz hemen hazırlanmaya başlanır. Hazırlanan paket gizli kargo seçeneği ile itinayla aynı gün dağıtıma çıkar. Yaklaşık 1-2 iş günü sonunda elinizde olur. Bu kolay adımları takip ederek dünyanın kullandığı bu özel ürüne hayatınızda yer vermeye başlayabilirsiniz.

 

 
Kargo Şirketleri ve Gönderim

 

 

 

 
Türkiye’nin ileri gelen isimlerinden MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo aracılığıyla paketiniz gönderilir. Sizlerin belirsiz ve uzun bir süreç yaşamamanız için hızlı teslimata önem vermekteyiz. Bunun yanı sıra güvenli ödeme seçeneklerinden olan kapıda ödeme de kargo şirketleriyle yapmış olduğumuz anlaşma dahilindedir. Bu sayede kapınıza gelen ürünü teslim alırken kredi kartınız ile ve ya nakit bir şekilde satın alabilirsiniz. Gelen paketiniz gizli kargo hizmetiyle elinize ulaşır. Bunun anlamı paket içeriğinden yalnız sizin haberdar olmanız demektir. Paketin içeriği ile ilgili her hangi bir görsel ya da ibare bulunmamaktadır. Dilediğiniz adrese teslimat yapılabileceği gibi kargo şubesine de gönderim yapılabilmektedir. Güvenle ve kısa sürede paketinize ulaşabilir ve istediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 
Nature Genome İçeriği;

 

 

 

 
Ürün kullanımından önce bilinçli tüketicilerimizin ihtiyacı olan içerik bilgilerine yer vermeyi de prensiplerimiz arasında tutmaktayız. Gelen paketinizdeki ürün %100 orjinaldir. Güvenlik etiketiyle gelen orijinal kutu üzerinde ürün adı, içeriği, üretici firma bilgileri ile beraber saklama koşulları, yan etkiler gibi açıklamalar da yer almaktadır. Ürün bitkisel yağlarla takviye edilmiştir.

 

 
Kullanım Talimatları;

 

 

 

 
Kolay kullanımı Jel olmasından ileri gelmektedir. Yaklaşık 10-15 dakika önce bölge üzerine sürelerek masaj yapilir.

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 
Kampanyalı fiyatımızla kısa süreliğine bir kutu için yalnızca 90 tl ödemeniz yeterli olacaktır. Keyifli alışverişler.