Dermacol Fondöten orjinal satış sitesi , Dermacol Fondöten nereden sipariş verilir ?

 

 

 

Dermacol Fondöten Nedir?

 

 
Değişen yaşam standartları gereği artık çalışan kadınların sayısı da sürekli artmaktadır. Çalışan kadınlar, kişisel bakımına özen gösteren hanımlar bazı malzemeler de kullanmaktadır. Hatta günümüzde birçok kadın kendi makyajını bile kendi yapmaktadır. Makyaj aşamalarının olmazsa olmazı kuşkusuz ki fondötendir. Ancak en önemli adım da budur. Fondöten seçimiyle cildinize çok uygun bir ürünle harikalar da yaratabilirsiniz, ten renginizle hiç uyuşmayan bir ürünle çok kötü de gözükebilirsiniz. Dermacol fondöten farklı renk tonlarına sahip ve bugün kullananların beğenisini kazanmış bir üründür. Şimdi resmi satış yapan sitemizden gönül rahatlığıyla ürün kodunuzu ve miktarınızı belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

 

 
Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 
Fondöten deyip geçmemek, ten rengiyle olan uyumuna ve kullanım aşamalarına dikkat etmek gerekir. Öncelikle sizler için %100 orijinal ürün gönderimi yaptığımızı hatırlatmak isteriz. Böylece sahip olacağınız fondöten ile ilgili üretici ve ya menşei neredeyse ithalatçı firma bilgilerine, ürünün tam adı ve kullanım şekillerine, saklama koşullarına, son kullanma tarihi bilgilerine de ulaşmış olursunuz. Dermacol make up cover bir kapatıcı niteliğindedir. İçeriğinde SPF bulunmaktadır. Waterproof ve hypoallergenic bir yapıya sahiptir. Su bazlı fondöten farklı renklerde satışa sunulmaktadır. Bu sebeple öncelikle ten renginize uygun olan kodu seçiniz. Eğer çok açık tenliyseniz 207, 208, 209 kodlu olanlardan birini, buğday tenliyseniz 213 kodlu olanı, bronz, sıcak kum tonu size uygunsa 222 ve ya 223 kodlu olanları tercih etmelisiniz. Fondöteni kullanmadan önce bölgesel temizliği sağlayınız. Elinize ve ya makyaj pamuğuna aldığınız küçük miktarı dairesel hareketlerle yediriniz. İşte bu kadar basit.

 

 
Fiyatlandırma ve Ödeme

 

 

 

 
İndirimli harika fiyatlarımızla 1 adet ürüne 79 tl, 2 adete 109 tl ve 3 adete ise yalnızca 159 tl ödersiniz. Birden fazla alacağınız ürün için kargo ücreti ödemenize gerek yoktur. Ödemeyi kredi kartı, havale, EFT ve ya kapınızda nakit olarak yapabilirsiniz.

 

 
Hızlı Teslimat

 

 
Çalıştığımız MNG, PTT ve ya Aras Kargo şirketleri ile Türkiye’nin her yerine aynı özenle hem de siparişinizle aynı gün yola çıkarak dağıtım yapılmaktadır.