Mor Çay Chang Shu nedir nasıl kullanılır ? Mor Çay Chang Shu resmi satış sitesi

 

 

 


 

Mor Çay Chang Shu Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 
E-ticaret sektöründeki gelişmeler sayesinde artık herkes oturduğu yerden kolayca ürün araştırabiliyor, fiyat karşılaştırabiliyor ve dilediği yöntemle satın alabiliyor. Bu aşamalarda bazen sıkıntılar da yaşanabiliyor. Ürün görseline uygun teslim edilmiyor, fiyatta yüksek oranlar cepleri yakıyor ve ya kargo hareketleri de belirsiz kalabiliyor. Bizler siz önemli müşterilerimiz için bu olumsuzlukları yok etmek esaslı çalışmayı hedefliyoruz. Resmi olarak satış yapıyor ve hologram etiketli ürün gönderiyoruz. Mor çay içeriğindeki bitki özlerinin yanı sıra kullanımıyla da göz dolduruyor. Kullanımı oldukça basit ve anlaşılırdır. Demlemek suretiyle tüketebilirsiniz.

 
Saklama Koşulları

 
İnternetten ya da gerçek mağazalardan yaptığınız her alışverişte kullanacağınız hemen her ürünün bir kullanım şekli ve bir saklama şekli vardır. Mor çay da serin ve rutubetsiz bir ortamda saklanmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yükseklikte bir yerde muhafaza ediniz.

 
Mor Çay Chang Shu İçeriği

 

 

 
Ürün içerik bilgilerine hologram etiketli ambalaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Tamamen bitkiler ve bitki özlerinden meydana gelen ürün için tüm açıklamaları okuyunuz. Nepal ve Tibet dağlarından gelmektedir. Uzakdoğu menşeili ürün için sizler de hemen sipariş formu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 
Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 
Mor çay için kaç adet ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra siparişte bulunan boşlukları doldurunuz. Bunlar isim, soy isim ve ürünün size ulaşmasını istediğiniz adres detaylarıdır. Ayrıca sipariş verirken kaç adet istediğinizi ve hangi kargo şirketi ile ulaşmasını istediğinizi de belirtiniz.

 

 
Kargo Şirketleri ve Ürün Fiyat Bilgisi

 

 

 
Mor çay gereksiniminize göre oluşturduğunuz siparişle aynı gün yola çıkan paketiniz kapınıza geldiğinde satın almak için kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödemeyi nakit olarak da yapabilirsiniz, kredi kartınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bugüne özel fiyatlarımız 1 adet için 59 lira, 3 adet 139 lira ve 6 adet için ise 179 lira olarak belirlenmiştir. Çoklu alım gerçekleştirmek istediğinizde ise kargo ücretsizdir. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo güvencesini seçebilirsiniz. Her ile ve her ilçeye aynı özenle dağıtım yapan bu kaliteli firmalarla çalışmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Keyifli alışverişler.