Guava Plus Serum nedir ? Guava Plus Serum kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

Guava Plus Serum Nasıl Kullanılır?

 
Guava Plus Serum üretiminde uzmanların çalıştığı ve uzun süren denemeler sonucu meydana gelmiş, popülerliği her geçen gün artan özel ürünlerdendir. Dünyaca ünlü bu ürün şimdi Türkiye’de değerli alıcılarıyla buluşmaktadır. Bu denli özel bir ürünü sizlere resmi olarak ulaştırmak sitemizin birinci görevidir. Ayağınıza kadar gelen orijinal ürün yine kendi orijinal kutusuyla sizlere teslim edilmektedir. Dolayısıyla kutu üzerinde yazan açıklayıcı bilgiler üretici firma tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Öncelikle bu bilgileri dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Ürün kullanımı gayet basittir. Günlük işlerinizi aksatmadan, fazladan zaman ayırmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz pratikliktedir. Her gün aynı saatte bir doz almanız gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken birinci gün sabah 10’da aldıysanız ikinci hatta devam eden diğer günlerde de sabah saat 10’da almanızın gerekliliğidir.

 

 

 

 

 

 

 
Serum Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 
Günümüzde doğal içerikler hep ön planda tutulmaya ve daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Guava Plus serum muhteviyatında bulunanlar da kullanıcılarının ve denemeye başlamak isteyenlerin onayını almaktadır. Guava, soya sütü, kuşkonmaz, gojiberry, qenzim, omega3, çakşır otu, maca kökü, Frenk üzümü yağı, aslan pençesi, selenium, L-arginine, hayıt tohumu ve polen içinde yer alanlardır. Serum bir ilaç olarak görülmemelidir. Kullanım sırasında oluşabilecek yan etkiler için en yakınınızda bulunan bir sağlık kuruluşuna başvurmanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 
Ödeme Şekli ve Ulaştırma

 

 

 
Satın almaya karar verdiğiniz ürün için öncelikle bir miktar belirleyiniz. Bir kutu içinde toplam 15 adet serum bulunmaktadır. Buna göre oluşturacağınız sipariş formunda ad, soyad ve adres bilgilerinizin yanında kaç kutu satın almak istediğinizi de belirtiniz. Ödemeyi kredi kartı, havale, eft ile yapabileceğiniz gibi kapınızda nakit olarak da yapabilirsiniz. Aynı gün kargo şirketine verilen ürününüz yaklaşık 1-2 iş günü içinde elinizde olacaktır. Bu konuda konusunda uzman olan MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 
Her ürünün bir fiyat yelpazesinin olduğu internet ortamında site site dolaşıp yorulmayın diye 1 kutu 89 tl, 2 kutu 149 tl, 4 kutu 199 tl olarak satışa sunulmuştur.