Dr. Tobias Bio Nikotin almadan önce mutlaka oyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Tobias Macun Nerede Satılıyor?

 

 

 

 

 

 
Sanal alemde binlerce ürünle karşılaşabilir, bu ürünlerin size uygun olanlarını inceleyebilir ve yine cebinize göre olanı ihtiyaç dahilinde satın alabilirsiniz. Dr. Tobias Macun da şimdi resmi olarak sitemizde satışa sunulmuştur. Tüm kullanıcılarından gelen yorumlar, hemen her yerde karşılaşabiliyor olmanız ve artan talep miktarı ürünün daha da popüler olmasını sağlamaktadır. Macun olarak bulunan ürün ile birlikte Bio Nikotin Toz da ayağınıza kadar gelmektedir. Sizin için hazırlanan pakette iki adet macun ve bir adet toz halinde ürün bulunmaktadır. Hemen şimdi sipariş sayfasına girerek formunuzu hazırlayabilirsiniz.

 

 
Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 
Hızlı teslimat her müşterinin isteği ve aynı zamanda hakkıdır. Biz de bu sebeple siparişiniz ile aynı gün paketinizi hazırlıyor ve kargo görevlisine veriyoruz. Yola çıkan ürününüz ortalama 1 ile 2 iş günü içinde sipariş formunda belirttiğiniz adresinizde oluyor. Böylece sipariş aşamasından teslimata kadar geçen kısa sürede belirsizliklere mahal vermemiş oluyoruz. 7/24 Çalışan ekibimiz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dr. Tobias Macun Muhteviyatı;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet ortamında alışveriş yaparken içerik bilgilerini de incelemek isteyebilirsiniz. Ancak bazen gördüğünüz ürün ile elinize gelen ürün aynı olamayabilir ve böylece içerik konusunda yanılmış olabilirsiniz. Buna engel olmak için resmi olarak satış yapan sitemizi tercih ediniz. Biz güvenlik etiketli ürün gönderimi yaparak müşterilerimizden iyi geri dönüşler almaktayız. Macun içeriği bitkisel olarak ekinezya, propolis ve zencefilden meydana gelmektedir. Orijinal ürün kutusu ve ambalajı üzerinde de detaylar yer almaktadır. Hepsini incelemenizi tavsiye ederiz. Beklenmeyen bir etki ile karşılaşırsanız kullanımı hemen bırakmalısınız. Yakınınızdaki bir sağlık kuruluşundan, hekimden destek almanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dr. Tobias Macun Bio Nikotin Toz ile birlikte adresinize gönderiliyor. Evet, yanlış duymadınız. Şimdi sipariş oluşturduğunuzda sadece 159 lira gibi küçük bir meblağaya 2 adet macun 1 adet toz üründen oluşan paketi satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim ve Teslimat

 

 

 

 

 
PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo güvencesiyle gelen paketinizi kapıda ödemeyle nakit ve ya kredi kartınızla satın alabilirsiniz.