Panagra nedirr, Panagra kullanmadan önce mutlaka okuyunuz ?

 


 

 

Panagra Satın Alma

 

 
Panagra internette çokça karşılaştığınız, yorumlarıyla dikkatinizi çeken ve şimdi sitemizde sizler için satışa sunulan bir üründür. Satın almak için öncelikle sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Sipariş formunda adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe bilgileri yeterli olmaktadır. Bu kısa işlemden sonra ürününüz stoklar kontrol edilerek paketlenir, hazırlanır ve kargoya verilir. Kısa sürede adresinize gelir ve satın alma işlemlerini kapıda ödemeyle tamamlayabilirsiniz. İşte bu denli basit adımlarla kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik sitemiz tamamen resmi olarak satış yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 
Panagra Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 
Sizler siparişinizi tek tıkla oluşturduğunuzda zaten ürüne neredeyse sahip olmuş sayılırsınız. Çünkü hızlı teslimatla elinize ulaşması çok çabuk olacaktır. Gelen ürün güvenlik etiketlidir. Kendi kutusuyla orijinal olarak gelecektir. Üzerinde içerik, kullanım şekli, uyarılar, saklama koşulları gibi bilgiler mevcuttur. Panagra için akşam yemeğinizden sonra kullanım önerilmektedir. Eğer Booster içeren bir paket satın aldıysanız onu da jelden sonra uygulayabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay, pratiktir. Bu da bir başka tercih edilme sebebidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gizli Paket!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternetten bir ürün satın aldığınızda bunu taşıyan kargo görevlisinin ve ya teslim eden çalışanın görmesine, bilmesine gerek yoktur. Bu sebeple bireysel gizliliğinizi önemseyerek gizli paket seçeneğini de sizlere sunmaktayız. Böylece üçüncü şahıslar sizin paketinizin içeriği hakkında bilgi sahibi olmayacaktır. Taşınan paketin üzerinde herhangi bir görsel ve ya açıklayıcı bir yazı bulunmayacaktır. Paketinizin teslim edileceği adres de eviniz ve ya iş yeriniz olmayabilir. Nerede teslim almak istiyorsanız alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Taşıma Ve Dağıtım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürün paketlenip size gelene kadar bir takım aşamalardan geçer. Bu hareketlerde itinayı elden bırakmayan PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo kaliteli çalışma prensipleriyle takdir gören isimlerdir. Biz de sizler için bu firmalarla çalışmaktan oldukça memnuniyet duymaktayız. Siparişinizle aynı gün kargoya verilen paketiniz 1 ile 2 iş günü sonunda sizin olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 
1 adet Panagra 49 tl + kargo ücreti
3 adet Panagra 119 tl + 1 adet Booster hediye
6 adet Panagra 199 tl + 2 adet Booster hediye