Factor 5 almadan önce mutlaka okuyunuz , factor5 nereden alınır ?

 

 


 

 

 

 

Factor 5 Temin Etme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi olarak satış yapan firmamız çalışanları haftanın her günü günün her saati sadece müşterilerin hoşnutluğu için özveriyle çalışmayı hedeflemektedir. Bu sayede siz değerli kullanıcılarımızdan her gün olumlu geri dönüşler almakla gurur duymaktayız. Factor 5 temin edebilmeniz de şimdi sitemizin üstün hizmet anlayışıyla oldukça kolay. Öncelikle ürün için bir sipariş formu oluşturmanız ve birbirinden basit adımları takip etmeniz gerekmektedir. Böylece ürünü pratik bir şekilde temin etmiş olursunuz. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş Formu Oluşturma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Diğer siteler gibi gereksiz ve uzun sipariş formlarından kaçınmaktayız. Ürünü kime ulaştıracağımız bilgisi için adınız, soyadınız gerekmektedir. Paketi taşıyacağımız adres bilgileri de ihtiyacımız olan bir başka maddedir. Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini de girdikten sonra formun büyük bir kısmını doldurmuş olursunuz. İstediğiniz ürün miktarı ve seçebileceğiniz kargo şirketleri ile siparişiniz hazır hale gelir. Formunuz onaylandığında paketiniz size özel olarak hazırlanmaya başlanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verdiniz ve günlerce siparişinizin onaylanmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Sadece stoklarımız kontrol edilir ve aynı gün siparişiniz paketlenir. Kargo şirketine sorunsuzca teslim edilen paketiniz itinayla ve hızlı teslimatla kapınıza gelir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 bitkisel muhteviyatı ile 150 ml’lik serum şişelerde bulunur. Bu ürün için ihtiyacınız olan miktarı doğru belirleyiniz. Bir adet ürün için 63 lira ve 3 adet ürün için 109 lira olarak güncellenen fiyatlarımız hemen her bütçeye hitap etmektedir. Böylece herkes bu ürünü satın alıp kullanmaya başlayabilir. Ödemenizi kapınızda isterseniz nakit olarak isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 siparişi vererek başlattığınız satın alma işlemlerini kapınızda zahmetsizce tamamladıktan sonra hologram etiketli ürününüze kavuşursunuz. Ürün güvenlik etiketlidir ve üzerinde orijinal açıklamalar bulunmaktadır. Ürün içeriğinden saklama koşullarına, son kullanma tarihinden kullanım şekline kadar detayı bulabilirsiniz. Okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Adresiniz neresi olursa olsun MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile aynı özveri ve özenle paketiniz taşınır ve sorunsuzca ayağınıza kadar gelir.