Solante Pigmenta Güneş Koruyucu krem almandan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Herkes günümüzde aktif bir internet kullanıcısı haline gelmiştir. Sanal ortamda yapılabilecekler oldukça fazladır. Bu sebeple aradığınız her ürünü e-ticaret ile temin etmek daha kullanışlı bir durum olmuştur. Güneş ürünleri içindeki bu losyonu da sitemiz sayesinde resmi olarak satın alabilirsiniz. Böylece güvenlik etiketli ürününüze kavuşursunuz. Liposome teknoloji ile üretilen formül içeriğinde bitkiler ve bitki özleri bulunmaktadır. SPF 50 özellikli ürün 150 ml’lik orijinal kutusunda gönderilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante Pigmenta Güneş Koruyucu, losyon halinde bulunduğu için gayet kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Gün içinde ihtiyacınıza göre birkaç kez kullanabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakika kadar evvelinden temiz cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Fazla miktarda sürmenize gerek yoktur. İnce bir tabaka işinizi görecek niteliktedir. Ürünü kendi kutu ve ambalajında saklamanız gerekmektedir. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza etmeniz önerilmektedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 
Glycerin, Water aqua, tocopheryl acetate, lecithin, chamomilla recutita flower water, laminaria ochuroleuca extract ve mentha piperita leaf water gibi bileşenlerden meydana gelen ürün bu formülle de tüm dünyada yankı uyandırmaktadır. Siz değerli alıcılarının kolay adımlarla bu ürüne kavuşması için özveriyle çalışmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlarda Büyük İndirim!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi olarak satış yapan sitemiz siparişinizi stoklarımıza göre hemen hazırlayarak aynı gün kargoya verir. Adresinize doğru yola çıkan paketiniz için kapıda ödeme yapma imkânınız da vardır. Bu sayede kredi kartınızla da ödeme yapabilirsiniz nakit olarak da satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Yaptığımız büyük indirim sayesinde 1 adet ürün için sadece 99 lira, 2 adet için 189 lira ve 3 adet için 279 lira ödemeniz yeterlidir. Üstelik çoklu alım gerçekleştirirseniz kargo hizmeti de ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün temin ederken önemli bir nokta da paketinizin nasıl taşınacağıdır. Bu sebeple kaliteli firmalar olan Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktayız. Bulunduğunuz her yere itinayla dağıtım yapan bu şirketler hızlı teslimatta da önder isimlerdendir.