7 Zeytin 1 İncir Kürü nereden alınır, 7 Zeytin 1 İncir Kürü resmi satış sitesi

 


 

 

 

 

 

 

7 Zeytin 1 İncir Kürü Nedir, Ne Değildir?

 

 

 

 

 

 

 

 
Geçen her gün insanoğlu teknolojinin nimetlerinden faydalanma yüzdesini arttırmaktadır. Önceleri çıkıp mağaza mağaza dolaşarak, kulaktan dolma bilgilerle ürünler hakkında eksik bilgilere sahip olarak, fahiş fiyatlarla karşılaşarak türlü zorluklar yaşamaktaydı. Şimdilerde internette bulunan web siteleri aracılığıyla her türlü ürün için arama yaptırabilmekte, farklı fiyat seçeneklerini karşılaştırabilmekte, ürün hakkında doğru ve gerçek bilgiler edinebilmekte, üstelik tüm bunların sonunda satın alarak ürünü adresine kadar getirtebilmektedir. 7 zeytin 1 incir kürü de bulunan popüler formüller arasında yerini almıştır. Araştıran, öğrenen birçok insanın kullanmaya karar verdiği ürün için şimdi sitemizde resmi olarak satış yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kür Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerisinde bulunan maddeler gerek üretildiği topraklarda gerek ise dünyanın çok farklı noktalarında merak uyandırmaktadır. Üzerlik otu sedefotugiller familyasındandır. Sıcak bölgelerde yetişmektedir. Küçük beyaz çiçekleri vardır. Boyu yaklaşık 35 cm olabilmektedir. Kapsül şeklini andıran bir meyvesi vardır. İçerisinde harmalin, harmin, harmalol, glikozit, peganin bulunmaktadır.  Tohumları kullanılmaktadır genellikle. Bitkisel karışım olan içeriğiyle kür kullanıcılarının hoşnutluğunu kazanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kaç adet kür talep ettiğinizi sipariş formunuzda yer alan bilgiler arasına eklemeyi unutmayınız. Bu şekilde stoklar kontrol edilip paketiniz hazırlanacaktır. Bugün güncellenen yeni fiyat listemize göre 1 adet 79 tl, 2 adet 139 tl ve 3 adet 189 tl ile fiyatlandırılmıştır. Şimdi isteyen herkes kolayca sahip olsun diye tüm gönderimlerde kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 
7 zeytin 1 incir kürü günlük yaşantınızı etkilemeyecek kolaylıkta bir kullanıma sahiptir. Kullanım aşamaları ile ilgili daha detaylı bilgiye sizlere özenle gönderilen orijinal kutu üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kutu ve ambalaj içerisinde saklanıp muhafaza edilen ürün serin ve kuru bir yerde rutubetten uzak tutulmalıdır. Son kullanma tarihi geçen ürünleri lütfen satın alıp kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş detaylarınızı tamamladığınızda hazırlanan paket Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo kalitesiyle taşınarak ayağınıza kadar gelmektedir. Ödemenizi kapıda nakit olarak yapabileceğiniz gibi EFT, havaleyle de yapabilirsiniz.