Orviax 30 Kapsül almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

Orviax 30 Kapsülü Nasıl Satın Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Uzun yıllardır sadece müşteri memnuniyetiyle yoluna devam eden firmamız çalışanları ve deneyimli ekibimiz sayesinde alıcılarımıza resmi olarak ürün satın alabilme olanağı tanımaktayız. Resmi satış sitemizden alışveriş yapmak ve dilediğiniz ürünü satın alabilmek çok kolaydır. Bütün aşamaları sizler için kısa ve pratik hale getirmiş bulunmaktayız. Böylece oturduğunuz yerden tek tıkla kısa sürede siz değerli müşterilerimizi orijinal ürün sahibi yapmaktayız. Satın alma işlemleri sipariş formu ile başlamaktadır. Formu oluşturduğunuzda stoklar dahilinde istediğiniz sayıda ürün paket halinde kargoya verilir. Ödemenizi online ve ya kapıda ödeme ile yaptığınızda satın almayı tamamlamış olursunuz. Geriye mutlu günlerde kullanmak kalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax Kapsül Elime Ulaştı, Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Olabildiğince hızlı gerçekleşen satın alma adımlarıyla sahip olduğunuz hologram etiketli ürün tamamen orijinaldir. Bu sebeple orijinal kutu üzerinde yazan detaylara da ulaşmış olursunuz. Bu açıklamalar dahilinde ürünün tam adı, içeriği, üretici firma hakkında bilgiler, saklama koşulları ve tabi ki kullanım talimatları yer almaktadır. Bu talimatlara uygun yönergelerde ürünü kullanınız. 45 dakika öncesinden bir bardak su ile bir adet kapsül kullanımınız uygun olacaktır. Karnınızın aç olmasına da dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürün için geçerli olan detaylı bilgileri okuyup ona göre kullanıma başlamak bu ürün için de geçerlidir. Ürün içeriğindeki maddelere karşı duyabileceğiniz alerjen durumlar ve ya kullanım şekline uygun davranamama hallerinde oluşabilecek beklenmeyen bir etkide kullanımı bırakmalı ve en yakınınızdaki sağlık kuruluşundan yardım almalısınız. Ürünün bir ilaç olmadığını unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 Kapsül Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün tamamen bitkisel bir gıda takviyesi olarak piyasada bulunmaktadır. Kore ginseng, avena sativa, gingko biloba L-Arginin, muira puama, damiana, ashwagandha, saw palmetto ve maca içeriğinde bulunan diğer maddelerdir. Daha detaylı ilave bilgiler için kutu üzerini okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapsül Fiyatlarında Şok İndirim!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimle herkesin sahip olabileceği ürün 1 adet 99 tl, 2 adet 179 tl, 3 adet 259 tl ve ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. MNG, PTT, Aras Kargo ile kapınızda ödeme yapabilirsiniz.