Amazon Cevizi nedir , Amazon Cevizi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş vererek satın alma işlemlerine yön verdiğiniz ürün talebiniz ilgili birimlerimiz tarafından hemen değerlendirilmektedir. Stok durumumuza göre temin edilen ürün ve ya ürünleriniz dilediğiniz paketleme tekniğiyle hazırlanır ve yine seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Teslimatın oldukça hızlı gerçekleşmesi ile paketiniz en geç 2 iş günü sonunda elinizde olur. Bunun için uzun yıllardır aynı kaliteyle çalışan MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile ayağınıza kadar gelen paketinizi hemen alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketin içeriğinin tamamen orijinal ürün içerdiğini ve bu ayrıcalıklı hizmetten yalnızca sizin faydalanabildiğinizi unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürünü Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürün satın aldığınızda ve ya almaya hazırlanırken muhakkak nasıl kullanıldığını öğrenmek istersiniz. Çünkü yoğunlaşan hayatımızda bazı özel anlar yaratmakta zorlanabilir, değerli vaktimizi buna göre planlamak isteyebiliriz. Amazon cevizi bu anlamda kolay bir kullanıma sahiptir. Gün içinde 3 ve ya 4 adet alarak kullanabileceğiniz ürün için fazladan vakit ayırmanıza gerek yoktur. Zaten düzenli kullanımla bu iş günlük işleriniz arasında yerini alacaktır. Bir aylık düzenli kullanım önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma ve Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Piyasada bulunan popüler bir ürün için çoğu zaman çok yüksek fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Ancak bizler değerli müşterilerimizin bu anlamda olumsuzluklar yaşamasını istemediğimizden indirimli fiyatlarla karşınıza çıkmış bulunmaktayız. Bu ücretlerle isteyen herkes kolayca ürün sahibi olabilmektedir. 1 adet ürün için yalnızca 59 tl, 3 adet için 122 tl, 6 adet için ise 189 tl gibi oldukça makul bir fiyat listemiz bulunmaktadır. Bu ücretlerin ödemesi de en az siparişi kadar kolaydır. Kapıda ödeme ile nakit ve ya kredi karı ile ya da online havale, EFT, kredi kartı ile zahmetsizce satın alabilirsiniz. Keyifli ve mutlu alış verişler dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi özellikle Proteinli ve lifli yapısı sayesinde kategorisinde başarı kazanmıştır. Glutensiz ve şekersiz olması da diğer bir artı özelliğidir. Ürün bitkisel muhteviyatıyla kullanıcı sayısını sürekli arttırmaktadır. Bir ilaç olarak kullanılmamakta ve önerilmemektedir.