Matcha Premium nereden alınır , Matcha Premium almadan önce okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın alma e-ticaret sektöründeki son adımdır. Ancak en önemli adımlardandır. Çünkü seçtiğiniz ürün için öğrendiğiniz bilgiler ışığında ve fiyat skalasından seçeceğiniz ücret karşılığında satın alma işlemlerini başlatır ve sonucun da bu yönde olmasını bekler ve istersiniz. Bu durum tüketiciler için en doğal haklardan birini oluşturmaktadır. Bunun için belirsizlik ve mağduriyet yaşayabileceğiniz olumsuz sitelerden bilinmeyen adreslerden alış veriş yapmaktan sakınınız. Bunun yerine sitemizden resmi olarak satın alımlarınızı gerçekleştirebilir ve gelen orijinal ürün için belirlediğiniz fiyatta ödeme yapabilirsiniz. Satın alma adımlarını kolayca izleyebilir her nevi soru ve sorunlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium satın aldığınızda site çalışanlarımız depodaki stok halimizi inceler. Sipariş verdiğiniz miktarı hemen size özel olarak paketleme servisine gönderirir. Hazır hale gelen gönderiniz tercih ettiğiniz kargo şirketi ile ayağınıza kadar gelir. Oturduğunuz yerden yapacağınız bu işlemler için çok kısa bir süre harcarsınız. Hızlı teslimat avantajımız ve aynı gün kargo ayrıcalığımız ile sizler de keyifli ve güvenli alış verişin mutluluğunu yaşarsınız. Ürün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Yalnızca düzenli kulanım önemlidir. Günde 2 adet şase almanız yeterlidir. Kullanım ile ilgili detayları hologram etiketli kutu üzerinden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün bir doktor tarafından reçete edilmeyen yani bir ilaç olarak herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmayan bir üründür, ilaç değildir. Ürün içeriği tamamen bitkiseldir. Gıda takviyesi olarak hazırlanan ürün formülü tüm dünya tarafından kabul görmüştür. Ürünü aldığınızda ve kullanırken buzdolabında muhafaza etmeniz önerilmektedir. Menşei itibariyle üretici ve ithalatçı firma bilgileri kutuda yazmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hemen herkesin kullanabilmesi ve denemeye başlayanlar için uygun ve cazip fiyat listesi ile karşınıza çıkmış bulunmaktayız. 1 adet sadece 49 tl, 3 adet 99 tl, 5’li set 149 tl, 7’li set ise 189 tl olarak düzenlemiştir. Bu paketlerden vereceğiniz siparişlerde kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MNG, PTT, Aras Kargo paketinizi getirdiğinde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Paketiniz en geç 2 işgününde ulaşmaktadır.